7.00

5.00 out of 5

Kodumaine Välgi mesi, mille nektarit on mesilased kogunud Välgi looduskaitsealalt, meie sinikuslapuu maheistanduse ristikult ning läheduses asuvate metsade ja aasade õitelt.

100% kodumaine mesi 

Kvaliteetne mesi on maheda maitsega, peenfiltreerimata, töötlemata ja lisanditeta. Mesi on puhastatud ühekordselt läbi sõela, seetõttu võivad esineda väga väikesed vaha- või õietolmutükikesed. Mee värvus võib veidi varieeruda.

Välgi mesi on pakendatud taaskasutatavasse klaaspurki.

 

Klaaspurgis vähemalt 700g mett 

Parim enne: 7.2025.a 

 

7.00€

Category:
Sinikuslapuu maheistandus
Meie mesi korjatakse Sinikuslapuu maheistanduse ja selle lähiümbruse mahemaadelt Tartumaal Peipsiääre vallas Välgi külas

Orava talu mesila asub Välgi looduskaitseala külje all – mesi korjatakse sinikuslapuu maheistanduse ja selle lähiümbruse mahemaadelt Peipsiääre vallas Välgi külas.

Meie talu asub suurtest maanteedest ja asulatest kaugel ning lähiümbruse põllumaad on ametlikult maheviljelejad.

Välgi mesi on naturaalne eesti mesi, mis kristalliseerub mõne kuu jooksul pärast mee pakendamist – mõnikord võib tellijani jõuda vedelam või siis ka juba tahkem mesi sõltuvalt mee loomulikust kristalliseerumise kiirusest. Soovi korral saab mett voolavamaks muuta seda soojas (mitte kuumas) veevannis soojendades.

Välgi mesi mesinik Reigo Kardmaa

Säilita mett pimedas, kuivas ja jahedas ruumis kindlalt suletud kaanega, et mee niiskusesisaldus ei tõuseks – nii väldid mee käärima hakkamist või riknemist.

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 0.012 × 0.012 × 0.012 cm

Arvustused (3)

3 arvustust tootele Välgi mesi

 1. 7.11.2022

  Kadri Kullman (toote kasutaja)

  Nagu päris

 2. 24.05.2023

  TIIA AAS (toote kasutaja)

  Väga maitsev

 3. 3.08.2023

  Anonüümne (toote kasutaja)

  Väga hea.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.